Vampire game.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Our Spam. =^o^=
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyСъб Авг 17, 2013 10:01 pm by Elizabeth Stonem.

» Домът на Каролайн и Джорджина
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyВто Юни 25, 2013 10:38 am by Caroline.

» Създаване на хора.
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyПон Юни 24, 2013 12:10 pm by .cathalina boticheli

» Аватара или подписа на предишния?
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyСъб Юни 22, 2013 9:35 am by Caroline.

» Да броим до 1000
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyПет Юни 21, 2013 3:40 pm by Caroline.

» Дума с последната буква
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyПет Юни 21, 2013 3:39 pm by Caroline.

» Коя книга прочете за последно?
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyПет Юни 21, 2013 11:15 am by Caroline.

» Какво слушате в момента?
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyПет Юни 21, 2013 10:45 am by Caroline.

» Създаване на върколаци.
Домът на Каролайн и Джорджина EmptyЧет Юни 20, 2013 3:49 pm by Clarissa Frey.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 31, на Съб Окт 09, 2021 2:20 pm

Домът на Каролайн и Джорджина

2 posters

Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Georgina ∞ Чет Юни 20, 2013 7:48 am

Домът на Каролайн и Джорджина Tumblr_mekea092vw1rrbmg3o1_500_large

Домът на Каролайн и Джорджина Large

Домът на Каролайн и Джорджина Large
Стаята на Каролайн


Домът на Каролайн и Джорджина Tumblr_lx8wewcIl51r9zsj1o1_500_large


Домът на Каролайн и Джорджина Large
Местенцето на Джорджина

Домът на Каролайн и Джорджина 530525_10151194465588915_989199122_n_large

Домът на Каролайн и Джорджина Tumblr_m37hs2v5et1rul8bzo1_500_large

Домът на Каролайн и Джорджина Large
СТАЯТА ЗА РАЗВЛЕЧЕНИЯ

Домът на Каролайн и Джорджина Large

Домът на Каролайн и Джорджина Large

Всекидневната

Домът на Каролайн и Джорджина Tumblr_mhlqgwkZ751qikf1go1_500_large

Кухнята

Домът на Каролайн и Джорджина Tumblr_m2okroIM5b1qeeqaho1_500_large

Градината


Домът на Каролайн и Джорджина 547630_355335361188372_326244257430816_932888_162728472_n_large

Басейнът

Домът на Каролайн и Джорджина Tumblr_miuhvuUzwX1qec7vmo1_500_large

Машината за захарен памук

Домът на Каролайн и Джорджина Tumblr_lmc0y2XqRi1qg60nmo1_500_large


Последната промяна е направена от Georgina ∞ на Чет Юни 20, 2013 1:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Georgina ∞
Georgina ∞
Human
Human

Брой мнения : 48
Join date : 13.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Caroline. Чет Юни 20, 2013 11:54 am

Прибирам се адски изморена от поредният еднакъв ден. Чувствам се някак изтощена от всичко. Взимам си душ, защото това е едно от малките неща, които ми помагат в такива моменти. Другите варианти са да рисувам, да се разхождам, да пиша разни неща в моето дневниче. Та така, да се върна на темата. Топлата вода се стича по тялото. Уникално е. Чувствам се сега по-добре. Усещам все още как малки капки се пързалят по извивките на тялото ми. Излизам от банята си и отивам да се преоблека. Виждам, че съквартирантката ми и най-добра приятелка - Джорджина ми е писала СМС. Пише, че си идва. Преоблякох се, а сега така жадно мечтая за едно Старбъкс кафе. Но за момента ще задоволя жаждата си с чаша горещо какао. То също е уникално нещо, което толкова много обожавам. Когато отпивам глътка горещо какао чувам, че вратата се отключва. Да, това е Джорджина. 
- Хей, Джорджи ( така и' казвам аз ), какво става? 
- А тя ми се усмихва. Тази усмивка, която обичам.


Последната промяна е направена от Caroline. на Нед Юни 23, 2013 11:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Caroline.
Caroline.
original
original

Брой мнения : 22
Join date : 18.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Georgina ∞ Чет Юни 20, 2013 2:06 pm

Денят беше прекрасен, слънчев и горещ. Повечето хора избягваха жегата и предпочитаха да стоят вкъщи или в басейнът но аз, аз бях твърдо решена да обикалям из града и увеселителните паркове. Няколко часа по-късно се чувствах като парцал едва се движех по улиците ..съжалих че не излязох с колата си. В ръцете си държах няколко чанти, разтапящ се захарен памук и студен чай който така и не опитах а така ми се искаше. Жадувах за един полъх на вятъра и една глътка от прекрасната ледена напитка.Най-накрая достигнах входа на къщата. Свалих бавно очилата от очите си и погледнах къщата с такава любов, така както по романтичните филми когато влюбените не се бяха виждали дълго време или са биле разделени един от друг бла-бла.Моята любов към къщата беше светлинни години по силна от на тези по филмите.
Отворих вратата и бързо влезнах беше хладно.. можех да усетя лекият и приятен ароматът на ванилия който идваше от кухнята . Устните ми се извиха в сладка усмивка.
-Барби. Хей, ъм нищо особено само където съм опечена като скарида.Милите вече знам какво им е във фурната.-Направих тъжна муцуна и оставих чантите на земята.
-Взех ти нещо, надявам се да ти хареса но не съм сигурна в коя от всичките чанти е.
-А при теб какво става ?
Georgina ∞
Georgina ∞
Human
Human

Брой мнения : 48
Join date : 13.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Caroline. Пет Юни 21, 2013 10:21 am

- При мен всичко е перфектно, освен ако оставим настрана това, че днес беше доста натоварващ ден. Както и да е. Кикотя се тихо аз. - Та, какво казваш, взела си ми нещичко,а?

 Толкова съм любопитна, че чак изгарям от желание да преровя всяка чанта, за да разбера какво ми е взела. Такава съм си. Обичам изненадите. Толкова е сладко някой да ти е взел нещо малко макар, но да е от сърце. 

- Хей Джорджи, да не си ми купила онези малки куклички, които всяка една е в различен цвят. 

Да, падам си по такива неща. Колекционирам странни, но за мен невероятни. За другите може да са просто обикновени сувенири или глупости, но за мен са красиви по свой си начин. 

Ах, колко много исках да разбера какво ми носи. 

- Искаш ли нещо за пиене или може би си гладна? Има от любимото ти ястие! Погледни в хладилника.

Щях да ти звъня да те питам нещо, но тъй като се прибра ще те попитам сега. Искаш ли да отидем на парти тази вечер? Ще бъде забавно!



Последната промяна е направена от Caroline. на Нед Юни 23, 2013 11:14 am; мнението е било променяно общо 1 път
Caroline.
Caroline.
original
original

Брой мнения : 22
Join date : 18.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Georgina ∞ Пет Юни 21, 2013 1:33 pm

Придвижих се бавно до дивана във всекидневната, излегнах се върху него и гушна една възглавница.
-Не, не са куклите а от тези "Crop tops" с панделки.-говорех бавно, тихо и отнесено. О човече бях забравила какво е да се разхождаш и лудееш по цял ден без да седнеш някъде за почивка, но хей .. припомних си.Усмивката ми помръкна.
-Не съм гладна, натъпках се догоре с различни и вредни храни. Ще хапна нещо малко и леко но по-късно на вечеря.-усмихнах се мило след което се настаних удобно на дивана и затворих очи.
-Добре парти звучи супер, но къде ще го намерим това парти ?
Отворих едното си око за да я видя, беше се замислила по онзи смешен начин, обичах тази физиономия.Засмях се и се изправих до седнало положение.
От толкова приказки се разсъних и не мисля че ще ми се получи това със съня.
-Или пък защо не си останем вкъщи да гледаме някой филм на ужасите вероятно и ще направя от най-великите пуканки създадени от Джорджина.
-За филм на ужасите е раничко, за щастие е лято и за още по-голямо имаме басейн при това не е един.-засмях се.
-Е, одобряваш ли идеята ми ?
Georgina ∞
Georgina ∞
Human
Human

Брой мнения : 48
Join date : 13.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Caroline. Пет Юни 21, 2013 3:36 pm

Бях се замислила върху това къде ще намерим парти. Бях отново направила онази моя физиономия, която ме издаваше колко много съм се съсредоточила в нещо.Но не е голяма загуба, можеше да отидем и друг път на парти. Идеята с охлаждането в басейна беше идеална! Това беше добър начин да избегнем горещината, която ме измъчваше. 


- Джорджи, това  ще бъде супер! - усмихнах се доволно. - Ще отида да си облека банският и отивам да скоча право в басейна. Ще донесеш ли от онези твои коктейли, които са толкова добри, че чак ти завиждам как ги правиш? - засмях се.
 
В интерес на истината никога не ми се получаваше, когато се опитвах да направя коктейл. А на Джорджина това беше в кръвта и'. Отидох и си облякох любимият ми бански и отидох при по-големият басейн. Водата беше приятно топла. Скочих и се потопих в басейна. Уникално! Тялото ми почувства невероятната и топла вода. Обичам жегата и когато дните са толкова горещи и в същото време толкова натоварващи .. аз просто обичам да релаксирам в басейна. 
Джорджина видя как се наслаждавам и каза, че след малко и тя ще се присъедини.
Caroline.
Caroline.
original
original

Брой мнения : 22
Join date : 18.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Georgina ∞ Съб Юни 22, 2013 6:19 am

-Супер.Една "Джорджинаколада" лети към теб.-засмях се след което се втурнах към кухнята. В продължение на 10 минути пълних две огромни чаши с алкохол и плодове, да не забравяме ледът.Сложих няколко чадърчета и палми поставих чашите (които дори на чаши не приличаха това си бяха цели купи) в подноса и ги занесох до басейна.
-Госпожице Каролайн поръчката ви е тук, една "Джорджинаколада" в мутирала чаша с много лед и плодове.Смехът ми се разнесе наоколо, оставих подноса на масата и с подскоци се придвижих до стаята си за да облека бански.
Няколко минутки по-късно бях при басейнът.Взех един дюшек в цвета на банският ми и се хвърлих в басейнът.Барби не беше много доволна че я опръсках, е ще прощава .. лято е и при това хората са създали сешоар.
-Опс.-усмихнах се невинно и нарочно ударих с ръка водата и отново я опръсках.
-Виж не съм виновна аз, казах смеейки се продължавайки да я пръскам.
-Ръката ми сама се ударя във водата, честно не съм и давала такава команда.Опитвах се да остана сериозна но не ми се получаваше.
Georgina ∞
Georgina ∞
Human
Human

Брой мнения : 48
Join date : 13.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Caroline. Съб Юни 22, 2013 8:20 am

Така приятно си плувах из басейна, а слънцето разхождаше своите лъчи по вече горещото ми тяло. Наслаждавах се. Единственото, което ми липсваше беше един коктейл на Джорджи. Но ето, че след малко пристигна. Джорджи приближаваше с нейната красива походка и в ръката си държеше поднос с две наистина огромни чаши. Казах си този път наистина са много и се засмях. Такава си беше моята най-добра приятелка, незаменима е. 
- Джорджи, какво си направила? Как ще го изпия това? - тя се засмя и аз след нея също. Но пък може би щеше да ми дойде добре. Как можех да откажа като знам колко са невероятни коктейли.
Джорджина отиде да си облече банският и след малко дойде. Беше взела и дюшек, трябваше и аз да си взема, но бях толкова нетърпелива да скоча в басейна. Джорджи се засили и скочи. Не го очаквах и ме опръска наистина само както тя може. Лошото беше,че не спря до тук. Продължи. Започна да ме пръска и с ръце. Всеки път ме тормози по този начин. 
- Хейй, стига Джорджи, знаеш , че мразя да ме пръскаш така жестоко - направих тъжна муцунка. Засмяхме се и двете, защото не мога да и' се сърдя.
- Казваш, че ръката ти е виновна,а? Сега ще видиш ти! Доближих се до Джорджи и започнах да си отмъщавам. И ето, че отново както всеки път правихме водна война. Забавно е.
Caroline.
Caroline.
original
original

Брой мнения : 22
Join date : 18.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Georgina ∞ Нед Юни 23, 2013 8:58 am

-Не ми казвай че тази чаша ще те затрудни, та ти си вампир при това древен.Излагация!-засмях.
Излезнах бързо, бързо от басейна и влезнах в къщата.Минути по-късно се върнах с водна пушка, но преди да ме забележи се скрих зад една от палмите.Засилих се към басейна пръскайки я и скочих във водата. Добре това официално е най-лудият ден за този месец.
Войната продължи по-дълго от очакваното, бях забравила да пия от "Джорджинаколадата" си .. дори бях забравила да намажа тялото си с плажно масло.Беше ми трудно да се преоблека дори.
Барби не спираше да се хили, вероятно си отмъщаваше.Ще види тя все ще сгафи, ще сгази лука един ден тогава аз ще се хиля.
-Няма да излезна от тази къща цяла седмица! Заявих твърдо и бавно и внимателно седнах на един от високите столове в кухнята.
Georgina ∞
Georgina ∞
Human
Human

Брой мнения : 48
Join date : 13.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Caroline. Нед Юни 23, 2013 11:09 am

- Какво като съм древен вампир? Не всички вампири обичат да пият прекалено много, а и знаеш, че не съм като другите.
Джорджи излезна от басейна. Не каза нищо. Очудих се. Аз обаче продължих да си плувам. След малко видях нещо да шуми из палмите. Какво ли беше? Изведнъж Джорджи изскочи от палмата и се затича бързо към мен. Държеше водната пушка и докато се усетя, тя вече ме беше опръскала. 
- Ахх, сега ще ти разкажа играта! Ела ми тук. - засмях се високо и излезнах набързо от басейна. Хукнах след Джорджи, за да и' отмъстя. 
- Ела, не се крий в кухнята! Ще си платиш! - и двете се хилихме. 
Да, обаче нали забравих, че току-що бях излезнала от басейна и бях мокра като мишка. Бягах и неочаквано се подхлъзнах на плочките в кухнята и ... да, паднах. А Джорджина само това чакаше. Започна да се хили с всичкият си глас. 
- Защо се хилиш, паднах заради теб! - и двете се засмяхме. 
Caroline.
Caroline.
original
original

Брой мнения : 22
Join date : 18.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Georgina ∞ Вто Юни 25, 2013 8:26 am

Барби излезна от басейна и хукна след мен.Не, не ако ме хване вероятно няма да мога да стане цял месец от леглото. Бягах като лудите из къщата.. от стая в стая, слезнах в кухнята и внимателно заобиколих водата която се беше изляла на плочките и се скрих зад плота. Бях стиснала водната пушка толкова силно така сякаш ако я пусна ще избяга от мен и барба ще ме изтормози.Чух я да приближава и започнах да се смея.Секунди по-кусно долових странен звук, изправих се и видях Каролайн да лежи на плочките.Не знам защо но това ме накара да се смея по-високо.
-А сега аз съм виновна.-казах през смях.-Ако си беше стояла в басейна това нямаше да се случи.Не съм те карала да излизаш от водата.
-Добре ли си ? -погледнах някак глупаво, естествено че е добре вампир е и регенерира доста бързо.
Стоях и я зяпах със странен поглед сякаш бях някакъв маниак, заредих пушката и започнах да я пръскам и да се смея.
Georgina ∞
Georgina ∞
Human
Human

Брой мнения : 48
Join date : 13.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Caroline. Вто Юни 25, 2013 10:38 am

-Щях да си стоя в басейна, ако ти не беше започнала да ме пръскаш като луда. Паднах така жестоко, че имам чувството сякаш съм си счупила някой кокъл. И на всичкото отгоре ти ме питаш дали съм добре. - и двете се смяхме с пълен глас. Обичахме да се забавляваме.
-Ама какво правиш? Не стига, че паднах, а сега и веднага започна да ме пръскаш отново! Използваш момента. 
Станах бързо и грабнах пушката. Нали съм вампир, действам бързо, а Джорджи дори не разбра колко бързо го направих.
-А сега, малката ми, какво ще правиш? - засмях се. 
Започнах да я гъделичкам толкова гадно, че чак се озова на пода от смях. Крещеше да спра, но нали съм гадна ще я накажа.
- Ще спра, ако ми направиш нещо за хапване. Сделка?
Caroline.
Caroline.
original
original

Брой мнения : 22
Join date : 18.06.2013

Върнете се в началото Go down

Домът на Каролайн и Джорджина Empty Re: Домът на Каролайн и Джорджина

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите